Prejsť na navigáciu

Spôsob a cena doručenia

Na prepravu dioptrického sortimentu používame špeciálne spevnené škatuľky v ktorých je tovar starostlivo zabalený. Po spracovaní a pripravení Vašej objednávky k odberu, pošleme vám e-mail a SMS správu. Môžete si vybrať z niekoľko možností spôsobu prepravy svojho nákupu:

  • Slovenskou poštou – doručovateľ Slovenskej pošty vám do schránky vhodí oznámenie o uložení zásielky. Zásielku si môžete vyzdvihnúť na vašej pošte do 15 dní. Nasledujúcich 15 dní bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie. Nevyzdvihnutá zásielka bude odoslaná späť k nám. Za opätovné zaslanie objednaného tovaru si účtujeme poplatok vo výške 3,00 €.
  • IN TIME – jedna z prvých kuriérskych služieb na území Slovenska. Balíkomat 24/7 je nový spôsob doručovania zásielok.  Pri ukončení online nákupu a potvrdení vašej objednávky si zvoľte spôsob doručenia zásielky balikomat 24/7. Vyberte si z ponuky najbližší balíkomat, alebo taký, ktorý vám najviac vyhovuje. V momente vloženia zásielky do schránky balíkomatu dostanete sms správu s vašim unikátnym otváracím kódom. Počas nasledujúcich 72 hodín si ju môžete kedykoľvek prevziať. Zadajte mobilné telefónne číslo adresáta a otvárací kód z SMS priamo na dotykovom displeji balíkomatu. Otvoria sa dvierka vašej schránky a prevezmite si zásielku.
  • Kuriérska služba –  Balík je doručený priamo vám osobne. Podpisom potvrdíte, že doručovacia služba bola úspešná a balík ste prijali. Aj iný člen domácnosti môže za vás balík prevziať. Ak nikto nie je doma, kuriér požiada suseda, či by mohol balík prevziať za vás. Ak žiadny zo susedov balík neprevezme, kuriér vráti balík do regionálneho depa a vykoná druhý pokus o doručenie. Ak sa balík nepodarí doručiť na určenú adresu, kuriér zanechá oznámenie o zásielke. Oznámenie obsahuje dôležité informácie, ako sú napríklad meno suseda alebo telefónne číslo na kuriéra.
Poplatky za prepravu

Slovenská pošta

Doporučená zásielka

 

IN TIME

Balíkomaty 24/7


Kuriérska služba / Kuriérska služba – dobierka

 

 


 do 3-4 pracovných dní  do 2 pracovných dní  do 2 pracovných dní
 1,99 €

3,50 € 

 4,50 € /    dobierka +2,00 €

Pri nákupe nad 55,00 € je doručenie zásielky zdarma. 

Ak vám nebola doručená zásielka, alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní kontaktujte nás info@mojeokuliare.sk 

Zásielka vám bude doručená pri dioptrických a slnečných okuliarov od 10 až do 20 pracovných dní od prijatia platby na náš účet. Pri kontaktných šošovkách a príslušenstve  je dodacia lehota 3 až 5 pracovných dní od prijatia platby na náš účet.

Súčasťou zásielky je nepotvrdený záručný list, ktorý vám radi potvrdíme po zaslaní poštou. Pokiaľ záručný list nie je pri zakúpenom tovare priložený, ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra. Faktúru (daňový doklad) zasielame spolu s tovarom. Pred prevzatím vašej objednávky si skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený. V prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite. Následná reklamácia poškodeného výrobku je možná len do 24 hodín od prevzatia. Ak vám nebola doručená zásielka, alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní kontaktujte nás info@mojeokuliare.sk

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

U nás môžete platiť:

pay-maestro pay-sporo pay-vubpay-card-visa pay-card-electron pay-card-diners-club pay-card-mastercard