Prejsť na navigáciu

Polarizované

Zvyšujú ostrosť videnia. Táto vlastnosť je dôsledkom schopnosti odfiltrovať odlesky. Polarizačné šošovky majú v vo vnútri svojej štruktúry roztavenú polarizačnú fóliu. Táto fólia vytvára polarizačný filter, ktorý minimalizuje horizontálne odrazené svetlo. To znamená že odstraňuje nepríjemné odlesky od oslnivých plôch ako je vozovka po daždi, hladiny vody, lesknúce sa okná alebo predmety pod odrazom slnka.

Polarizované okuliare je možné používať po celý rok, výrazne zvyšujú bezpečnosť pri riadení automobilu  ale aj pri rôznych športoch ako sú jazda na lyžiach či bicykli Chránia zrak pred nadmerným žiarením, znižujú námahu oka a pôsobia tak ako prevencia rôznych ochorení očí a zraku.

Výhody polarizačných okuliarov:

-          100% ochrana pred UV žiarením

-          úľava pre unavené oči

-          výborne vnímanie farieb

-          vysoká úroveň ostrosti videnia

-          vidíte bez neprojemného oslnenia

-          najvyššia možná ochrana proti slnečnému žiareniu

Jedinou nevýhodou polarizačných okuliarov je, že pri pohľade cez okuliare na displej napr. mobilného telefónu nie je vidno údaje  v ňom. Vdaka tomu je možné si ľahko otestovať či je daná šošovka polarizačná alebo nie.

Z našej ponuky si môžete vybrať polarizované šošovky v sivej 85%, hnedej 85% a v sivo-zelenej 85% farbe. Za tieto šošovky je doplatok 70€.

 

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

U nás môžete platiť:

pay-maestro pay-sporo pay-vubpay-card-visa pay-card-electron pay-card-diners-club pay-card-mastercard