Prejsť na navigáciu

Objednávka

Ktoré údaje potrebujem pri objednaní dioptrických okuliaroch?  
Vyberte si vhodný rám pre vaše okuliare. Skontrolujte si rozmery okuliarov: šírku okuliarov, výšku očnice, šírku očnice, šírku nosníka, dĺžku postrannice a zvoľte si farbu rámu. V prípade potreby môžete použiť náš užitočný program, ktorý vám umožní vyskúšať si rám okuliarov. Potom v tabuľke „ Zadajte požiadavky na vaše okuliare „ vyplňte zvlášť pravé a ľavé oko. Pre zhotovenie správnych šošoviek je potrebné udať nasledovné hodnoty: dioptrie, cylinder, os cylindra, PD (vzdialenosť zreníc ) a v prípade záujmu o multifokálne okuliarové šošovky zadajte adíciu. Tieto údaje sú uvedené na poukaze od lekára. Skontrolujte si údaje a hlavne či sa pred číslom nachádza znamienko (-), alebo (+). V prípade pochybností môžete váš predpis nahrať a poslať na našu e-mailovu adresu.  

Ako postupujem pri objednávke?   
Po vybratí vhodného rámu a zadaní údajov o šošovkách, kliknite v pravom hornom rohu na košík. Zobrazí sa krok 1z2 – upresnenie objednávky. Skontrolujte si údaje, ktoré ste zadali. Zvolte spôsob doručenia a spôsob platby. Vyplnte kontaktné údaje, dodaciu adresu a podľa potreby fakturačné údaje a fakturačnú adresu. Kliknite na pokračovať. Zobrazí sa krok 2-2 potvrdenie objednávky. Po skontrolovaní všetkých údajov, potvrdte súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami a odošlite objednávku.  

Aký je spôsob dodania tovaru a aká je dodacia lehota? 
Vaša zásielka vám bude doručená prostredníctvom doručovateľa Slovenskej pošty, alebo kuriérskou službou, alebo novým spôsobom doručovania zásielok cez Balíkomat 24/7 do 20 pracovných dní od prijatia platby.

Poskytujete aj nejaké zľavy?  
Áno, v prípade záujmu o zľavu je potrebné vyplniť náš formulár a my vám na vašu e-mailovú adresu pošleme zľavový kupón.

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

U nás môžete platiť:

pay-maestro pay-sporo pay-vubpay-card-visa pay-card-electron pay-card-diners-club pay-card-mastercard