Prejsť na navigáciu

O produktoch

Ponúkate okuliare, ktorých rámy sú zhotovené z kovu? 
V našom e-shope ponúkame rámy zhotovené nielen z kovu, ale aj plastu, alebo titánu. Je len na vás, ktorý materiál preferujete. 

Čo je hodnota PD a ako ju môžem zistiť
U každého človeka je vzdialenosť očí rôzna. Hodnota PD (Pupillary Distance) vzdialenosť zreníc, je vzdialenosť od stredov oboch zreníc.

meranie_pd_resize 

Pohybuje sa v rozmedzí od 50 mm do 80 mm a môžete ju nájsť aj na predpise od lekára, alebo odmerať pomocou pravítka na meranie PD vzdialenosti

Ponúkate okuliare bez dioptrií?  
V našom e-shope ponúkame aj okuliare bez dioptrií.

Z akého materiálu predávate okuliarové šošovky?   
Ponúkame tvrdené plastové šošovky od svetových renomovaných výrobcov. Sú vylepšené vrstvou proti poškriabaniu, antireflexnou vrstvou, olejofóbnou vrstvou, lepšie zabraňujú prenikaniu UV žiareniu do oka a sú menej náchylné na rozbitie. Môžete si objednať aj samozafarbovacie šošovky s kvalitným UV filtrom, ktoré sa zafarbujú podľa intenzity slnečného žiarenia. 

Môžem si u vás objednať multifokálne okuliare?
V našom e-shope si multifokálne okuliare môžete objednať . Multifokálne šošovky sú sklá s viacerými ohniskami , pomocou ktorých môžete ostro vidieť na viacero vzdialeností. Sú to šošovky s plynulo premenlivou dioptriou bez viditeľného prechodu. Preto je dôležité, aby ste pri zadávaní požiadaviek na vaše okuliare v položke multifokálne zadali „áno“. Zobrazia sa vám ďalšie dve položky zvlášť pre pravé oko a zvlášť pre ľavé oko. Dbajte na správne vyplnenie požiadaviek.

Ponúkate aj samozafarbovacie šošovky?
Okrem trvale zafarbených šošoviek ponúkame samozafarbovacie šošovky sivej a hnedej farby. Podľa intenzity slnečného žiarenia sa zafarbujú až do 85%. Objednať si môžete okuliare, ktoré majú polarizované sklá sivej, hnedej a sivo- zelenej farby. Zafarbujú sa na 85% a obsahujú kvalitný UV filter. Za tieto šošovky je doplatok.

Mám dioptrické okuliare a chcel by som si vymeniť šošovky. Poskytujete takúto službu?
Takúto službu výmeny len samotných šošoviek neposkytujeme. Skúste sa obrátiť na kamenné predajne, ale je možné, že vás výmena šošoviek bude stáť viac ako keby ste si objednali nové dioptrické okuliare v našom e-shope.

Máte v ponuke aj puzdrá pre okuliare?
Áno, v príslušenstve ponúkame rôzny puzdrá pre okuliare.

Ako si môžem objednať produkt, ktorý máte v ponuke, ale momentálne nemáte na sklade?  
V ponuke máme aj originálne produkty v obmedzenom počte maximálne 2 ks. Z dôvodu garancie originality sa daný model nevyrába vo väčšom množstve – modely fashion .

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

U nás môžete platiť:

pay-maestro pay-sporo pay-vubpay-card-visa pay-card-electron pay-card-diners-club pay-card-mastercard